U VÁS DOMA I U NÁS...

365 DNŮ V ROCE...

SLUŽBY OD "A" DO "Z"...

Druhou květnovou neděli zazpívá maminkám Jiří Helán

Druhou květnovou neděli zazpívá maminkám Jiří Helán

Nový Hrozenkov: Pojďte společně s Charitou Nový Hrozenkov tento výjimečný den oslavit. Z Jižní Moravy do Nového Hrozenkova přijede nezapomenutelný Jiří Helán. Zpěvák a skladatel, který s Moravankou objel svět, vyprodal Lucernu a zazpíval si s Karlem Gottem.

O druhé květnové neděli dávají děti dárek maminkám. Taková je většinou podoba svátku, který je oslavou mateřství a v různých podobách se slaví už více než sto let. Do České republiky se dostal před šestadevadesáti lety zásluhou Alice Masarykové. Ve stejný den jako u nás se slaví v Rakousku, Německu či Americe.

helan2

„Druhou květnovou neděli (tj, 12. května 2019) bychom rádi pozvali všechny maminky do Lidového domu v Novém Hrozenkově na setkání ke Dni matek. Během dvou hodinového programu vystoupí zpěvák Moravanky Jiří Helán, který je svými písničkami známý mnoha věkovým generacím,“ vypráví ředitelka Charity Nový Hrozenkov Danuše Martinková.

Jiří Helán přiveze do Nového Hrozenkova program připravený na oslavu dne matek. Bude se zpívat, kdo bude chtít, bude si moci zatančit, popovídat nebo jen tak poslechnout příjemné melodie. Připraveno bude chutné občerstvení a pro každou maminku malý dárek.

Začíná se s nedělní šestnáctou hodinou. Místem konání, je sál Lidového domu v Novém Hrozenkově. Vstupenky jsou k rezervaci na telefonním čísle 734 685 464.

23. dubna 2019, Ludmila Brousilová, PR manager, Charita Nový Hrozenkov