U VÁS DOMA I U NÁS...

365 DNŮ V ROCE...

SLUŽBY OD "A" DO "Z"...

NEPŘEHLÉDNĚTE - Vivat Tango!!!

NEPŘEHLÉDNĚTE - Vivat Tango!!!

Z důvodu nemoci Jaroslava Svěceného, dochází ke změně v programu adventního charitního koncertu. Nikoliv však k "horšímu". Jsme velice rádi, že se nám podařilo pozvat další hvězdu evropského formátu. Posuďte sami - VIZ. VIDEO

Duo Vivat tango je název souboru spojující dva přední interprety violoncellistu Petra Nouzovského a akordeonistu Ladislava Horáka.

Hudebníci společně vystoupili na desítkách koncertů po celém světě a měli možnost participace na předních pódiích jako je Česká filharmonie, Komorní cyklus FOK, Švédský akordeonový festival, Národní budova na Manhattanu v USA, Česko německé dny v Drážďanech ad.

Dramaturgie souboru se zaměřuje na pestrost skýtající v sobě hudbu všech staletí s akcentem na díla argentinského génia Astora Piazzolly a soudobých autorů, kteří pro duo píší.

CD vydané u společnosti Supraphon s názvem Vivat tango zvítězilo v nabité konkurenci nahrávek z celého světa a odneslo si cenu Nejlepší violoncellové CD roku 2014 The Violoncello Foundation New York (USA) na základě hlasování 66 zemí z pěti kontinentů.

Petr Nouzovský a Ladislav Horák založili mistrovské kurzy spojené s letním festivalem Třeboňská letní setkávání, kam za nimi každoročně přijíždějí stovky umělců z celé Evropy.

DATUM ANI MÍSTO KONCERTU SE NEMĚNÍ - VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.