Charita Nový Hrozenkov

Vedoucí Domu pokojného stáří

Nový Hrozenkov 124 Plný úvazek 1. 9. 2021 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Lucie Kašparová

Personalistka, asistentka ředitelky
Tel.: 734 891 156 E-mail: lucie.kasparova@nhrozenkov.charita.cz

Hledáme:

  • pracovnici/pracovníka s nezbytnou znalostí zákona 108/2006 Sb. a znalostmi související s oborem, VoŠ nebo magisterské studium (není podmínkou)
  • ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním
  • praxe a zkušenosti s cílovou skupinou (senioři), min. 3 roky
  • odpovědný vztah k práci a spolehlivost, jistota v jednání
  • výborné organizační a řídící schopnosti
  • iniciativa, chuť přicházet s novými nápady, otevřeně vyjadřovat svůj názor
  • schopnost týmové spolupráce, pozitivní vztah k lidem
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce:

  • odpovědnost za pečovatelskou a zdravotní péči klientů
  • řízení pracovního výkonu zaměstnanců
  • podílení se na strategickém plánování organizace
  • kontrola chodu a provozu služby
  • metodické vedení práce pečovatelek a zdravotních sester
  • sledování a vyhodnocování ekonomických a zdravotních parametrů
  • prezentace a propagace služby
  • stanovení a realizace plánu péče

Nabízíme:

  • pestrá, užitečná a smysluplná práce
  • přátelská atmosféra na pracovišti
  • další vzdělávání a seberozvoj
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní odměny
  • zázemí stabilní neziskové organizace působící již 29 let
  • nástupní mzda 26.000 - 27.000