PŘIJMĚTE POZVÁNÍ NA VÝLET / Prosinec
24. listopadu 2019 Články

PŘIJMĚTE POZVÁNÍ NA VÝLET / Prosinec

   

6. prosince 2019

Betlém Horní Lideč + Galerie Mariette

Zpříjemněte si adventní dobu a svátek Svatého Mikuláše návštěvou krásného mechanického Betlému v Horní Lidči. Budeme obdivovat dřevořezby nejzajímavějších staveb Zlínského kraje, lákadlem jsou pohyblivé figurky, jejichž prostřednictvím ožívají stará řemesla a zvyky. Výlet spojíme s návštěvou galerie Mariette ve Vizovicích, kde probíhá prodejní výstava skleněných vánočních ozdob. Odjezd z Velkých Karlovic cca v 9:00 hodin. Cena: 350,- Kč (včetně vstupného)

12. prosince 2019

Adventní krása svíček + vánoce na zámku

Rožnov pod Radhoštěm + Valašské Meziříčí

Navštívíme výrobnu svíček Unipar v Rožnově pod Radhoštěm, kde nahlédneme do tajů výroby svíček, inspirujeme se vánoční výzdobou, která je vytvářena podle aktuálních trendů a zajisté vás okouzlí adventní věnec obrovských rozměrů, který je součástí venkovní výzdoby. Zastavíme se i na zámku Lešná u Valašského Meziříčí, kde na nás dýchne kouzelná atmosféra adventu a třpytivá krása ručně vyráběných ozdob. Odjezd z Velkých Karlovic cca v 9:00 hodin. Cena: 290,- Kč (včetně vstupného)

17. prosince 2019

Vánoční trhy Olomouc nebo Zlín

 Pojeďte si užít vánoční atmosféru, dát si svařené víno a punč, který provoní celé náměstí a naladí tu pravou vánoční náladu. Jarmarky nabídnou řemeslné výrobky, ruční práce a i něco dobrého k jídlu. Můžete ještě i nakoupit vánoční dárky. Odjezd z Velkých Karlovic v 8:30. Cena: 300,- Kč

Více informací získáte na tel. čísle 734 875 592.

Nástupní místa na trase Velké Karlovice – Vsetín.

Vydejte se s námi a naším bezbariérovým autobusem za zážitky...