Listopadové výlety s naší Sociální dopravou
2. listopadu 2022 Co se děje u nás?

Listopadové výlety s naší Sociální dopravou

Podzim láká nejenom k tomu, sednout si s horkým nápojem někam do tepla a klidu, ale také krásou krajiny, která je svými teplými tóny pohlazením na duši. Přidejte se k nám a zažijte něco nového, pojeďte s námi na výlet. Celou cestu panuje dobrá nálada a pohodová atmosféra. Nebuďte sami, ale s námi, s námi je lépe...

11. listopadu 2022
Krajkářský jarmark Valašské Meziříčí
Pojeďte si s námi prohlédnout paličkované krajky a další řemeslné výrobky. Čeští i slovenští řemeslníci budou předvádět tradiční řemesla, bude probíhat prodej výrobků, materiálu i vánočních dekorací. A počasí se nemusíte obávat, celá akce probíhá v prostorách školy, takže pěkně v suchu a teple. Odjezd z Velkých Karlovic cca v 8.30 hod., cena 260 Kč (včetně vstupného).

24. listopadu 2022
Betlém Horní Lideč + výstava panenek Valašské Klobouky
Blíží se nám adventní doba, tak si pojedeme prohlédnout Betlém v Horní Lidči. Pak budeme pokračovat do Valašských Klobouk na krásnou výstavu panenek. Panenky ukazují životy našich předků a přitom ztvárňují tradiční moravská řemesla, všední práci, valašské tradice i lidové zvyky. Obě výstavy určitě stojí za zhlédnutí. Odjezd z Velkých Karlovic v 8.30 hod., cena 260 Kč.

 

Více informací získáte na tel. čísle 734 875 592.
Nástupní místa na trase Velké Karlovice – Vsetín

Vydejte se s námi a naším bezbariérovým autobusem za zážitky…