Beseda pro veřejnost: Vstoupila nám do života demence
3. června 2021 Co se děje u nás?

Beseda pro veřejnost: Vstoupila nám do života demence

Za Charitu Nový Hrozenkov bychom vás rádi pozvali na první ze tří besed na témata neurodegenerativích onemocnění. Beseda je určena pro všechny, kteří by se rádi dozvěděli více o tématice demence a Alzheimerovy choroby. Problematika demence se netýká pouze člověka, který tuto diagnózu má, ale týká se celé rodiny, pro kterou onemocnění představuje obrovskou zátěž.  

Nejen blízcí, ale i široké okolí se často ptá na otázky, které jsou i tématem této  přednášky. Jak mámm pečovat o svého blízkého? Můžu ovlivnit průběh nemoci, Jak mám řešit právnínotázky, kde najdu pomoc, na co mám nárok? Jak uspořádat domácnost? Jak zvládneme praktické věci každodenního života? Co když pečujícímu dochází síly? Možnosti zvládání depresí a úzkostí během péče. Možnosti sdílené péče.

demenceupoutávka

Kapacita míst je omezená. Rezervaci je možné provést každé pondělí až čtvrtek na telefoním čísle 734 685 464 mezi 9:00 –14:00 hodinou.

Beseda se řídí platnými opatřeními Covid-19. Prosím, před vstupem do přednáškové místnosti si připravte potvrzení o negativnímtestu, o očkování, popřípadě o prodělaném onemocnění Covid-19. Děkujeme za pochopení.

Beseda je určena pro širokou veřejnost a je realizována díky finanční podpoře Ministerstva zdravotnictví České republiky.