Dárky pod stromeček
21. prosince 2021 Co se děje u nás?

Dárky pod stromeček

Austin Detonator s.r.o. je firma, se kterou spolupracujeme již přes dvacet let. Připadá mi, že se známe ale už mnohem déle. Stále mne překvapují nápady, se kterými přicházejí a teď v „době covidové“ zvlášť.

Vzpomínám si na jedno adventní období, tak asi před osmi lety. Moc jsme tehdy potřebovali nové auto. Myslím, že jsem se o tom zmínila při našich hovorech s panem prokuristou, Ing. Krpenským, ale to víte, stále něco potřebujeme, když chceme pomáhat našim klientům. Tak v té adventní době zavolal pan prokurista znovu a ptal se, co asi stojí auto, které bychom potřebovali a pak, po několika dnech zavolal, že si ho máme objednat. To jsou dárky pod stromeček!!! Tento dárek jsem si pak odvezla z plesu Austinu následující rok. Nikdy na to nezapomenu.
A ta „doba covidová“…, řada firem musí hodně šetřit a nemá na rozdávání. Firma Austin nám však letos pomáhá tak, že zlepšuje náladu a my víme, že na nás myslí. Na jaře nám přivezli její zástupci spoustu kávy pro všechna naše zařízení a kávovary pro „domečky“ na Halenkově a v Novém Hrozenkově - Čubově. Vaříme teď nejlepší kávu v okolí.
No, a když jsme u těch dárků pod stromeček, je tu Strom přání, kde si naši klienti mohli něco napsat, co by jim udělalo radost, zaměstnanci Austinu si přání ze stromečku odebrali a před pár dny nám velké auto z Austinu přivezlo neskutečné množství dárků. Krásně zabalených a nechybělo nic z toho, co si klienti napsali. Co bylo dražší, doplatila firma.
Opravdu nás velmi těší zájem všech zaměstnanců o potřeby těch, kteří  žijí osaměle  i  v období  Vánoc.Dárečky ze Stromu přání                       Dáreček ze Stromu přání

Děkujeme a přejeme hodně zdraví, spokojenosti a taky naději, že bude zase líp.

Za všechny z Charity Nový Hrozenkov

Ing.Danuše Martinková, ředitelka