Denní stacionář Slunečnice na cestách
14. července 2021 Co se děje u nás?

Denní stacionář Slunečnice na cestách

Léto je v plném proudu, mše svaté u nás ve stacionáři jsou teď jen poskrovnu, tak jsme se spolu s uživateli rozhodli, že se mše svaté budeme účastnit v kostele. A že si k tomu dáme ještě nějaký malý výlet.

Vybrali jsme si kostel sv. Jana Křtitele v Novém Hrozenkově, kam se dopravujeme na 8 hodinu ráno. Zůstaneme pak ještě na tiché adoraci, abychom zde Bohu odevzdali vše, co bylo, poděkovali za vše, co nás těšilo a předložili mu vše, na čem nám záleží. Po mši svaté nás otec Dušan přicházívá pozdravit až k autu a popřeje nám vždy krásný den a požehnané cesty.

Po mši svaté hned vyrážíme na pouť. Jednou to bylo ke zvonici Nejsvětější trojice v Uherské, kde jsme se shodou okolností potkali s pracovníky a uživateli našeho Domečku. Podruhé jsme se podívali ke kapličce Panny Marie ve Stanovnici a jindy jsme se podívali do krásného dřevěného kostela Panny Marie Sněžné ve Velkých Karlovicích.

výletvýlet_uherská

Všichni máme z těchto společně strávených chvil radost a hezké vzpomínky. A že nám to léto ještě nekončí, těšíme se na další takto strávené společné chvíle.

Judita Grycmanová

Zástupkyně vedoucího DSS
Tel.: 571 420 135 E-mail: 5nqs-Z2~~rpwR.enW7c-46hgg.Au5f2938Es-Z29g