Nabídka výletů na srpen
19. července 2021 Co se děje u nás?

Nabídka výletů na srpen

Léto je v plném proudu. Využijte slunečné dny a vydejte se na zajímavá místa s naším autobusem Hrochem. V srpnu navštívíme Květnou zahradu v Kroměříži, Svatý kopeček u Olomouce, Zámek v Lešné u Valašského Meziříčí a muzeum gobelínů. Vyedejte se s námi a naším bezbariérovým autobusem za zážitky.  

  • 5. srpna 2021 – Květná zahrada v Kroměříži – Cena: 490,- Kč( včetně vstupenky do Květné zahrady
    Zavítáme do Kroměříže, kde navštívíme jednu z nejkrásnějších zahrad u nás - Květnou zahradu, která je právem zapsaná do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Poté dle zájmu můžeme navštívit Arcibiskupský zámek.
  • 12. srpna 2021 – Svatý Kopeček u Olomouce –  Cena: 350,- Kč
    Pojeďte s námi na krásné poutní místo Svatý kopeček u Olomouce, kde bude sloužena mše svatá. Výjezd z Velkých Karlovic cca v 6:30, dále budeme zastavovat na autobusových zastávkách směr Vsetín.
  • 19. srpna 2021 – Zámek a krása gobelínů ve Valašském Meziříčí –  Cena: 260,- Kč
    Nejdříve navštívíme zámek v Lešné u Valašského Meziříčí, poté se přesuneme do muzea gobelínů, kde si prohlédneme gobelínové a kobercové dílny s více než stoletou tradicí za plného provozu. A když budeme mít chuť, můžeme výlet zakončit ve zdejší stylové kavárně.

Pro účast je potřeba mít potvrzení o provedeIMG_20210615_121716ném antigenním testu s negativním výsledkem nebo o dokončeném očkování proti Covid-19, případně potvrzení o prodělání nemoci Covid-19. Po domluvě jsem schopni Vám požadovaný test zajistit u nás v Charitním domě na Novém Hrozenkově.

Program výletů se může změnit dle vývoje epidemiologické situace  a dle nařízení vlády s ohledem na současnou situaci.
Nástupní místa na trase Velké Karlovice – Vsetín.

Jana Němečková

Vedoucí sociální dopravy
Tel.: 734 875 592 E-mail: %hpsR-daZhCBRf56LTAr8~p_9dBFO1.7~bGkO1p