Něžná krása fuchsií v Buchlovicích
29. července 2021 Co se děje u nás?

Něžná krása fuchsií v Buchlovicích

Ve čtvrtek 8. července jsme se za horkého a slunečného rána vydali našim charitním autobusem do Buchlovic. Na výlet jsme se těšili, ale zároveň jsme měli trochu obavy, neboť předpověď slibovala ten den tropické teploty. Cesta proběhla bez problémů a my jsme zamířili do zámeckého parku, kde probíhala každoroční tradiční výstava fuchsií.

 Mohli jsme obdivovat množství různých druhů těchto krásek, byli jsme překvapeni, kolik jich existuje. A protože výstava byla i prodejní, tak si většina z nás odnesla některé kousky domů. Po květinových nákupech jsme se ještě příjemně ochladili ve stínech stromů krásného zámeckého parku.

Na zpáteční cestě jsme se zastavili na Velehradě, který je od Buchlovic jen kousíček. Tady jsme všichni načerpali duchovní posilu v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje. I přesto, že teploty opravdu dosáhly tropických hodnot, jsme vše zvládli v pohodě. Myslím si, že výlet se nám vydařil a podle ohlasů na zpáteční cestě se líbil a všichni byli spokojeni. Možná si ho příští rok zopakujeme.


Budu se těšit, že se na některém z našich výletů potkám třeba i s vámi!

Nabídka výletů na srpen zde!

 

 

 

Jana Němečková

Vedoucí sociální dopravy
Tel.: 734 875 592 E-mail: %hpsR-daZhCBRf56LTAr8~p_9dBFO1.7~bGkO1p