Děkujeme za Tříkrálovou sbírku v roce 2021
29. ledna 2021 Co se děje u nás?

Děkujeme za Tříkrálovou sbírku v roce 2021

Jiná, nová, neznámá, taková byla Tříkrálová sbírka v roce 2021.  Nejistota, se nás držela zuby nehty.Budou moci koledníci obejít všechny údolí a kopečky, nebo zůstanou doma? Kdo přinese lidem požehnání? Kde všude umístit kasičky? Co když nám lidé nepřispějí? Nakonec to nějak dopadlo.

výtěžek

Kasičky jsme rozmístili na veřejná místa a čekali 24 dní.  Bylo to napínavé. No, a když jsme 25. den začali rozpečeťovat zmocnil se nás překrásný pocit. Lidé si nás našli. Nezapomněli. Sice se nevybralo tolik co loni, ale to co se vybra

lo ta obrovská podpora lidí je neskutečná. Pocit, že vás tolik věří v Charitu Nový Hrozenkov, nám dává obrovskou energii.

Letos pomůže 58 % výtěžku Tříkrálové sbírky klientům Domu pokojného stáří. Finance poslouží na zpříjemnění každodenního života.

  Kdybyste chtěli ještě na Tříkrálovou sbírku přispět, máte možnost do 30. dubna 2021 prostřednictvím ONLINE KASIČKY na stránkách https://www.trikralovasbirka.cz/.

 

 Výsledky Tříkrálové sbírky 2021

DĚKUJEME!

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizování sbírky. 
Děkujeme vedoucím skupinek, kteří nadepsali nad dveře požehnání.
Děkujeme obcím, které naše pokladničky umístily na úřadě a propagovaly sbírku ve svých zpravodajích, na webových stránkách a prostřednictvím rozhlasu.
Děkujeme farnostem, že jsme mohli umístit kasičky v kostelích a za propagaci sbírky (na webových stránkách, ve vývěskách a v ohláškách)
Děkujeme informačním centrům Karolinka a Velké Karlovice,
Děkujeme za možnost umístění kasiček do obchodu JEDNOTA ve Zděchově a ve Velkých Karlovicích a
drogerii Jany Holišové v Karolince.

Hlavně děkujeme všem lidem, kteří přispěli na tříkrálovou sbírku 2021!